Адвокат Запоріжжя Опанасенко Лілія Валеріївна

аліменти на дитину 2018р.
1.Оформити аліменти можна за ініціативою платника. Один із батьків може подати заяву за місцем роботи, місцем виплати пенсії, стипендії про відрахування аліментів на дитину з його заробітної плати, пенсії, стипендії, вказавши у ній розмір та строк.

 

2. За бажанням батьки можуть укласти договір про сплату аліментів, у якому визначаються розмір та строки виплат (договір укладається у письмовій формі та засвідчується нотаріально).

 

 3. У разі неможливості досягнення між батьками домовленості про добровільне відрахування, кошти на утримання дитини можуть бути присуджені за рішенням суду.

 

4. Крім того, той з батьків, на користь якого присуджено аліменти на дитину(згідно рішення суду), може самостійно подати заяву про виконання виконавчого документа про відрахування аліментів із зарплати, пенсії, стипендії або іншого доходу платника аліментів, у порядку визначеному Законом України «Про виконавче провадження» для добровільного виконання рішень про стягнення періодичних платежів. 

 

Нагадаю, що Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».

 

Отже, запроваджено нові засоби примусового виконання рішень відносно боржників, які мають заборгованість зі сплати аліментів у розмірі, що сукупно перевищує суму відповідних платежів за 6 місяців.

 

Зокрема, Законом встановлюється тимчасове обмеження таких осіб у праві виїзду за межі України, тимчасове обмеження боржника у праві керування транспортними засобами, тимчасове обмеження боржника у праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною зброєю, тимчасове обмеження боржника у праві полювання.

 

адвокат Опанасенко Л.В., тел.: 0973189661
lilumchik.Liliya@gmail.com

 Обновлен 09 фев 2018. Создан 19 янв 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
https://io.ua/5549722p