Адвокат Запоріжжя Опанасенко Лілія Валеріївна

Комплексні схеми протидії банкам

спори з банками 

1. Якщо судові розгляди підходять до завершення або рішення вступило в силу, що дасть змогу банкам забрати майно и продати через аукціон, в цьому випадку необхідно ініціювати судовий розгляд на заставне майно і в суді накласти арешт на нього, що зробить неможливе продажу такого майна через публічні торги.
2. Якщо після всіх судових розглядів справи, Вами займається державна виконавча служба, то такому випадку необхідно оскаржувати її дії в суді та ініціювати окремий судовий розгляд.
3. У випадку, якщо ваш борг передали іншому банку, в цьому разі є наступні моменти, на які необхідно звернути увагу, 
НАПРИКЛАД: 
Дельта-банк, коли робить виконавчий напис нотаріуса, не надсилає вимогу, а за таких обставин виконавчий напис можна скасувати; 
продаж права вимоги банка, у якого скасували ліцензію не відповідає закону. Такий договір переуступки можна визнати недійсним. Є рішення Верховного Суду України.
4. Якщо у Вас є кредит та є вільні кошти, то в такому випадку найбільш оптимальний варіант є купівля з дисконтом процентних облігацій випущених банком з подальшим представленням їх до погашення, що дасть змогу провести взаємозалік та зарахувати проценти в рахунок погашення кредита. 
5. Пропоную консультації з приводу схем збереження майна від стягнення не пов’язаних з відчуженням, з приводу переоформлення кредиту та заміни сторін кредитного договору, повернення депозитів, консультації з питань отримання кредиту, тощо.
6. Якщо Ви є поручителем за кредитним договором, то при дослідженні судової справи, можливо настали певні обставини, при яких договір поруки припиняє свою дію (є реальна можливість припинити договір поруки). 
7. Реструктуризація заборгованості. Багато банків пропонують реструктуризацію, але насправді, вона такою не є, оскільки в кредитних договорах прописують так, що погашається частина боргу (неустойка на штрафи), а не тіло кредиту. 
8. Оскарження прилюдних торгів. В процесі проведення та підготовки до торгів, можливо будуть ряд порушень, які дадуть змогу в подальшому визнати торги недійсними, що дасть змогу повернути закладене майно, а при збігу певних обставин, взагалі його вивести, оскільки в певний момент, воно перебуває не під арештом та заставою, а іпотека взагалі припиняється, у випадку продажу її з прилюдних торгів.
9. Визнання виконавчого напису нотаріуса таким, який не підлягав виконанню. ДУЖЕ ефективно, коли в іпотеку передає особа відмінна від позичальника, оскільки іпотека взагалі припиняється, у випадку продажу його з прилюдних торгів (ст.. 17 ЗУ «Про іпотеку»). Таким чином, іпотекодавець може вимагати повернення свого майна після оскарження прилюдних торгів.
10. Боржники звертаються тоді, коли вже пізно, а юрист, на підставі досвіду, може Вам змодулювати ситуацію так, щоб банк зробить ряд помилок, якими можна скористатись в майбутньому і при цьому, майже не порушуючи графік платежів. Це дозволить поміняти грошові кредитні потоки таким чином, що в майбутньому повернути частину коштів або зробити взаємозалік і навіть вивести при певних обставин заставу. Ефективне для юридичних осіб з поручителями та великою кількістю додаткових угод до кредитного договору. 
11. Якщо ви не платите за кредитом, можливо у кредитному договорі є пункт, який запускає механізм позовної давності, тоді треба правильно використати вказаний момент. Наприклад, в договорах «Укрсоцбанк», якщо ви не платите 3 міс., починає діяти відлік позовної давності.Обновлен 23 ноя 2017. Создан 18 авг 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
https://io.ua/5549722p